Tanie przelewy międzynarodowe

przekazy pieniężne przez internet

Ktoś z Twojej rodziny mieszka za granicą? A może Twój studiujący w Anglii syn potrzebuje na szybko funtów brytyjskich, aby w porę opłacić czesne? Dowiedz się jak najwięcej o tanich przelewach międzynarodowych.

Oferta przelewów międzynarodowych

Na stronie internetowej https://www.kantor.pl/ znajdziemy tanie przelewy międzynarodowe. Portal umożliwia wymianę waluty oraz międzynarodowy transfer pieniędzy przez całą dobę. Potrzebna jest rejestracja w Kantorze, wprowadzenie w panelu transakcyjnym konta bankowego w Polsce i za granicą, a resztę uczyni już serwis. Przekazy pieniężne z zagranicy przeprowadzone zostają w ciągu od 1 do 3 dni. Jeśli przelewy są wysyłane za granicę, to konieczne jest wprowadzenie dwuliterowego kodu kraju docelowego. Warto mieć na uwadze, że serwis kantor.pl oferuje bardzo atrakcyjne warunki cenowe za przelewy, niezależnie od kraju oraz od banku, w którym posiadamy konto. Z takiej oferty może korzystać każdy, kto osiągnął pełnoletniość i posiada zdolność do czynności prawnych.

Inne przelewy międzynarodowe

Przekazy pieniężne za granicę i zza granicy są coraz bardziej popularne. Dzięki temu coraz więcej firm i portali proponuje coraz tańsze oferty. Transfer pieniędzy za granicę proponują m. in. takie portale jak: easysend.pl, azimo.com, worldremit.com, lebra money , TransferWise.com, currencyfair.com, xendpay.pl, UroFX.com. Jak widać, oferta na rynku jest niezwykle zróżnicowana i pamiętajmy, by nie sugerować się przy wyborze tylko ceną – może to bowiem być mylące.

Równie ważne są inne istotne czynniki, takie jak np.: szybki transfer, kto jest właścicielem strony, możliwość odbioru pieniędzy w domu, funkcjonalność platformy i wiele innych. Jeżeli jesteśmy zainteresowani transferem pieniędzy za granicę (lub w drugą stronę), to powinniśmy przejrzeć polecane portale internetowe i samodzielnie podjąć decyzję. Warto także zasięgnąć porady u osób doświadczonych w tym temacie, np. wśród znajomych. Często bowiem kuszą nas zachęcające hasła reklamowe, które niestety nie zawsze idą w parze z rzeczywistością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *